Kalite, Başarı ve Güven..

Farkol Reklam, 2011 yılında nitelikli çalışma anlayışını müşterileriyle buluşturma hedefiyle kuruldu. Yolculuğuna Bursa’dan başlayan firma, ​”​Farklı ​olmak​”​ anlamına gelen Farkol ismiyle açık hava reklamcılığı ve kreatif reklam alanında faaliyet göstermeye başladı. Tüm çalışmalarında memnuniyet ve kaliteyi harmanlayan Farkol, tasarımın yaratıcı gücünü teknolojinin son trendleriyle harmanladı.

Hızlı, Güçlü ve Çözüm Odaklı..

Alanında uzman kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışıyla ön plana çıkan Farkol; Reklamcılık alanındaki başarı grafiğini yükselterek ilerlemektedir. Farkol’un geniş hizmet yelpazesinde; tabela, totem, folyo kaplama, araç kaplama, pleksi şekillendirme, iş güvenliği levhaları, fotolümen folyo ve daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimleriyle geleceğin kreatif yenilikleri buluşturan firma, reklam alanındaki yaratıcı çözümleriyle müşterilerinin memnuniyetini zirveye taşımaktadır.​

Reklam Hizmetlerine Önce İsim..

Çalışmalarında ilk günkü tutku ve özenle ilerleyen Farkol Reklam, İstanbul’daki hizmet ağını hızla genişletmektedir. Geniş portföyünde; Eren Holding, TAV, 3. Havalimanı , Modern Karton ve Pegasus gibi sektöründe pek çok lider isim yer almaktadır. Yaratıcı tasarım anlayışını kaliteli üretim ve montajla tamamlayan Farkol Reklam, yıllardır sunduğu memnuniyet garantisini “Farklı Ol” sloganıyla birlikte sürdürmektedir. Türkiye sınırlarını aşarak global ölçekte çalışmalar yapma hedefiyle ilerleyen Farkol, inovatif ve kreatif projeleriyle büyük ilgi toplamaktadır. Farkol’un 10 yıllık planları küresel markalarla çalışmak, Arge çalışmalarına önem vererek global reklam sektörünün lider ismi olmaktır.

Pano Çeşitlerimiz

5S Panosu, çalışma sahasını daha düzenli ve amaç odaklı hale getirmek için kullanılan etkili bir araçtır. Bu panolar, işyerindeki sınıflandırma, düzenlik, temizlik, standartlaşma ve eğitim alanlarına odaklanarak, çalışanlara bu temel prensipleri hatırlatma ve bilgi sağlama amacını taşır. Bu sayede iş süreçleri daha verimli hale gelir, hatalar azalır ve çalışanlar işlerini daha etkili bir şekilde yerine getirebilirler. 5S Panosu, işyerindeki düzenin korunmasına katkı sağlayarak, iş ortamında daha güvenli, düzenli ve verimli bir atmosfer oluşturulmasına yardımcı olur.

İş yerinde iş güvenliği ile ilgili önlemler alınsa da iş kazası meydana gelmektedir. Bir çok çeşiti olmakla birlikte Fabrikada kaç gündür iş kazası olmamaktadır diye belirtilen panoların yanında, isg problemi yaşanıp yaşanmadığı, alınan önlemlerle ilgili yazılı kağıtların konulabileceği alan olabilir.

Japonca’da ”zen” daha iyi  anlamına gelmektedir.  Kalite, maliyet ve termin hedeflerinin yer aldığı panolardır. Süreçin iyileştirilmesi için adım adım yönlendirmelerle renklendirmelerle oluşur. Aylar olarak sütunların olduğu, ekip/ konu, hedef gibi satırların olduğu panolardır. Panoların en son sütünlarında hedefler ve ödüller konulabilir.

Üretimi seviyelendirmedir.  İş yükünü düzenleştirme panosudur.  Görsel olarak taikp içi oluşturulur. Stoklar, yatırım maliyetleri, işgücü ve bütün değer akışı boyunca üretim akış süresinin bir arada yer aldığı panolardır.

Görsel yönetim, görsel fabrika olarak da anılmaktadır. Görsel yönetim araçları; projelerin sırasını, istasyonların doluluk oranını, anlık performansları, hedeflenen durum ile mevcut durum farkını görebilmek için geliştirilmiş yönetsel araçlardır.

Basında Biz

İstanbul Ekonomi Zirvesi 2019

Türkiye’nin en büyük ekonomi organizasyonlarından 2’nci İstanbul Ekonomi zirvesi Çırağan Sarayında 10 ülkeden 500’den fazla iş adamının katılımıyla düzenlendi. Zirve sonunda kendi alanında başarılı işlere imza atan iş insanı ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ‘Altın Değerler’ ödülleri verildi. Düzenlenen ödül törenine iş, sanat ve cemiyet hayatından 400 davetli katıldı. Reklam sektöründe yer alan sayılı davetlilerden biri de Farkol Reklamdı.

BALKANTÜRKSİAD İstanbul’da Geliyor

Genel Merkezi Bursa’da olan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur başkanlığında yürütülen İstanbul Şube çalışması bilgilendirme toplantısı Ataşehir Selin Restaurant’da gerçekleştirildi. BALKANTÜRKSİAD İstanbul yapılanması ile ilgili toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur, başkan yardımcıları Levent Bilek ve İskender İskenderoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Fatih Sakir, İstanbul yapılanmasını yürütenlerden Mesut Solak, dernek üyeleri Funda Kayman ve Serkan Gülçay, Olcay Özgün, Yahya Kemal Aşar, Ömer Kavas ve Hakan Sancak ile basın mensupları katıldı.