Kalite, Başarı ve Güven..

 

Farkol Reklam, 2011 yılında nitelikli çalışma anlayışını müşterileriyle buluşturma hedefiyle kuruldu. Yolculuğuna Bursa'dan başlayan firma, ​''​Farklı ​olmak​''​ anlamına gelen Farkol ismiyle açık hava reklamcılığı ve kreatif reklam alanında faaliyet göstermeye başladı. Tüm çalışmalarında memnuniyet ve kaliteyi harmanlayan Farkol, tasarımın yaratıcı gücünü teknolojinin son trendleriyle harmanladı.

Hızlı, Güçlü ve Çözüm Odaklı..

 

Alanında uzman kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışıyla ön plana çıkan Farkol; Reklamcılık alanındaki başarı grafiğini yükselterek ilerlemektedir. Farkol'un geniş hizmet yelpazesinde; tabela, totem, folyo kaplama, araç kaplama, pleksi şekillendirme, iş güvenliği levhaları, fotolümen folyo ve daha pek çok seçenek bulunmaktadır. Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimleriyle geleceğin kreatif yenilikleri buluşturan firma, reklam alanındaki yaratıcı çözümleriyle müşterilerinin memnuniyetini zirveye taşımaktadır.​

Reklam Hizmetlerine Önce İsim..

Çalışmalarında ilk günkü tutku ve özenle ilerleyen Farkol Reklam, İstanbul'daki hizmet ağını hızla genişletmektedir. Geniş portföyünde; Eren Holding, TAV, 3. Havalimanı , Modern Karton ve Pegasus gibi sektöründe pek çok lider isim yer almaktadır. Yaratıcı tasarım anlayışını kaliteli üretim ve montajla tamamlayan Farkol Reklam, yıllardır sunduğu memnuniyet garantisini "Farklı Ol" sloganıyla birlikte sürdürmektedir. Türkiye sınırlarını aşarak global ölçekte çalışmalar yapma hedefiyle ilerleyen Farkol, inovatif ve kreatif projeleriyle büyük ilgi toplamaktadır. Farkol'un 10 yıllık planları küresel markalarla çalışmak, Arge çalışmalarına önem vererek global reklam sektörünün lider ismi olmaktır.

Basında Biz

Lodos Haber

Farkol Reklam 5. Yılını 'Farklı' Kutladı! 

Sektöründeki büyüme hızının yanı sıra, kuruluş yıldönümlerindeki ‘sosyal sorumlukluk ve farkındalık’ projeleri ile de dikkat çeken Farkol Reklam, 5. kuruluş yıldönümünü ‘Farkındalıklar, farkımızdır’ sloganı ile yola çıktığı sosyal sorumluluk projesi ile kutladı.

İTV Haber

BALKANTÜRKSİAD İstanbul'da Geliyor 

Genel Merkezi Bursa’da olan BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur başkanlığında yürütülen İstanbul Şube çalışması bilgilendirme toplantısı Ataşehir Selin Restaurant’da gerçekleştirildi. BALKANTÜRKSİAD İstanbul yapılanması ile ilgili toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aytuğ Onur, başkan yardımcıları Levent Bilek ve İskender İskenderoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Fatih Sakir, İstanbul yapılanmasını yürütenlerden Mesut Solak, dernek üyeleri Funda Kayman ve Serkan Gülçay, Olcay Özgün, Yahya Kemal Aşar, Ömer Kavas ve Hakan Sancak ile basın mensupları katıldı.

Lodos Haber

Al Kassabi Türkiye'den Farkol Reklam'a Özel Ödül

Açık hava reklamcılığı konusunda hizmet veren ve Bursa'nın önde gelen firmalarından olan Farkol Reklam'a Al Kassabi Türkiye'den özel ödül..

İstanbul Ekonomi Zirvesi 2019

Türkiye'nin en büyük ekonomi organizasyonlarından 2'nci İstanbul Ekonomi zirvesi Çırağan Sarayında 10 ülkeden 500'den fazla iş adamının katılımıyla düzenlendi. Zirve sonunda kendi alanında başarılı işlere imza atan iş insanı ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ‘Altın Değerler' ödülleri verildi. Düzenlenen ödül törenine iş, sanat ve cemiyet hayatından 400 davetli katıldı. Reklam sektöründe yer alan sayılı davetlilerden biri de Farkol Reklamdı.