Paslanmaz Krom Tabela

Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan temel bileşendir. Diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır. Yağmur, dolu, kar, güneş gibi dış etkenlerde lekelenme ve paslanma olmamaktadır. Normal günlük yaşamda da mutfak gereçlerinde de paslanmaz çelik kullanılmaktadır.Tabela yapımında 304 kalite 1,2 mm yüzeyinde saçlar kullanılmaktadır. Harf oluştururken ön kısımları CNC‘de lazer kesim yapıldıktan sonra yan yüzeyleri de giyotin makasla kesilmektedir. Paslanmaz krom harflerde el işçiliği yüksek harf sınıfındadır. Krom malzeme istenilen renge göre boyanabilmektedir. El işçiliğinden daha iyi hizmet sunan lazer kesim teknolojisi sayesinde %100 kaliteli hizmet sunmaktadır. Dış cephesi kompozit kaplama olan kurumsal firmalarda paslanmaz krom harfler son derece şık durmaktadır. Yüksek binalarda zemine yüksek montaj vidaları ile montajı olmaktadır. Paslanmaz krom malzeme ışık geçirgen bir malzeme değildir bu sebepten ışık arkadan zemine yansımaktadır. Led modül sistemi ile ışık yansıtılmaktadır. Eski teknolojide şerit led sistemi kullanılmaktaydı ve şeritteki en ufak bir sorunda komple şerit led sökülmek zorunda kalmaktaydı.

Günümüz teknolojisinde takoz led sistemi kullanılmaktadır. Her hangi bir sorun yaşandığında üç cipli olan tek led’in sökülmesi yeterli olmaktadır.
Montajı yapılacak paslanmaz krom malzemenin arkasına alternatif olarak akrilik malzemede yerleştirerek ışığın homojen biçimde dağılması sağlanabilir.

Paslanmaz Krom Tabela 1
Paslanmaz Krom Tabela 2
Paslanmaz Krom Tabela 3
Paslanmaz Krom Tabela 4
Paslanmaz Krom Tabela 5
Paslanmaz Krom Tabela 6